Imonė gamina slankiojančiomis sistemomis spintas

May 8, 2008 – 12:43 pm

Imonė gamina slankiojančiomis sistemomis spintas ir pan. labai garsi, žinoma, gražus internetinis puslapis, kokie ten dirba šaunūs, kompetentingi, galintys suteikti visą išsamią informaciją darbuotojai, tačiau, DEJE…
Pridedu mano rašytus laiškus jiems, NES JAUSMO BENDRAUJANT SU JAIS NEAPRAŠYSI…
Laba diena, gerb. “Imonės” darbuotojai, kurie man atsakysite i klausima.
Aš noriu užsisakyti Jūsų gaminamą spintą mansardoje su stumdomosiomis durimis. Anksčiau klausiau Jūsų, kur Jus rasti Klaipėdoje. Nukreipėte i “Nemuno baldus” arba “Šilas”. “Šile” dirbanti konsultante nauja, jai tokios spintos per sudėtingos, tai nukreipė i “Nemuno baldus”. Tačiau su šia konsultante gerb. Aiste bendrauti sunku. Tiksliau, Jūs teigiate savo internetiniame puslapyje, kad konsultantas suteiks klientams visa rūpimą informaciją, tačiau taip nėra.
Pirmą kartą kai kreipėmės, tai pasakė tiek, kad pagal mūsų pateiktus matmenis mums norima spinta eis pagaminti, tik reikia išsikviesti projektuotoją, kuris namuose suprojektuos ir priims užsakymą. Pabrėžė tai, kad jei neužsakysime, tai reikės mokėti 100lt. Kadangi mes esame apsisprendę užsisakyti, tai mums ši informacija neaktuali.
Kai atėjome antra karta užsakyti, tai jau atsirado naujas mokestis. Mokestis už projektuotojo kelionę pas klientą ir atgal 1km.1.5lt.
Tada mes patys paskambinome konsultantei ir paklausėme ar reikės mokėti ir už užsakytos spintos surinkimą, o jei nesurinks per vieną dieną ir meistrai važinėsis? Atsakymas-reikės mokėti už kiekvieną važinėjimąsi pas klientą.
Tai gi, spintos užsakymas atidėtas. Kadangi iškilo klausimas, kodėl Klaipėdoje kas kart kreipiantis pas konsultantą iškyla vis nauji mokesčiai, kurie pirmą kartą nutylimi, o Šilutėje (tik negamina mansardinių spintų-gaila) nei už atvažiavimą, nei už surinkimą, nei už atvežimą mokėti nereikia ir bėginis metras spintos kainuoja vidutiniškai 800-900lt, o Klaipėdoje mums pasakė, kad vidutinė kaina 1200lt už beginį metrą.
Kodėl ta pati “Imonė”, bent jau po tuo pačiu vardu dirbanti firma, o tokie skirtumai? Beje ir Jūsų internetiniame puslapyje, skyriuje “Nuo užklausimo iki montavimo” taip pat tokių mokesčių, kaip projektuotojo kelionių apmokėjimas pas klientą ir atgal, už spintos surinkimą, už meistrų važinėjimąsi pas klientą surinkti spintos nenurodyta.
Kaip yra iš tikrųjų, aš labai norėčiau sužinoti, nes man reikia spintos.

Laba diena, gerb. Imonės darbuotojai.
Siunčiau Jums laišką su iškilusiomis problemomis ir labai apgailestauju, kad sandoris neįvyks.
Po daugelio Jūsų darbuotojų kalbėjimų ir aiškinimų aš galiausiai sutikau mokėti visus Jų oficialius ar neoficialius papildomus mokėjimus prie užsakomos spintos, bet galiausiai gerb. Aiste, vadybininke iš Klaipėdos filialo, nusprendė, kad nebendradarbiaus. Visi su manimi iki šiol kalbėję Jūsų darbuotojai teigė, kad spinta surenkama per kelias valandas, o kai jau išsikviečiau projektuotoją, tai spinta atsirado surenkama per kelias dienas. Abejoju gerb.Aistės ir kitų “Imonės” darbuotojų sugebėjimu pateikti visa reikiamą išsamią informaciją potencialiam klientui.
Apgailestauju gerb.Direktoriau, kad nepavyko užfiksuoti pokalbio telefonu su Jūsų darbuotojais. Nemanau, kad liktumėte patenkintas. Jie sugebėjo telefonu klasifikuoti klientą į :
1. Klientą perkantį su 0 proc. pabrangimu
2.Klientą dirbantį valdiškai (turėjo omenyje valstybinėje įmoneje)
3. Klientą nesuprantantį prekybos ypatumų Lietuvoje.

  1. One Response to “Imonė gamina slankiojančiomis sistemomis spintas”

  2. Nutylejimo politika pardavimuose 🙂
    Valgiau ir as karcius tokios sistemos vaisius.
    Nauja XXX – Dabar tik… (ir dar + tiek ir tiek ir tiek)

    By Virtuvės Baldai on Jul 15, 2010

Post a Comment