Kėdžių Centras

March 9, 2008 – 6:41 pm

Daug laiko praleidžiu prie kompiuterio ir man labai svarbu gera kėdė. Gimtadieniui žmona pasiūlė nusipirkti tikrai gerą, patogia, ergonomišką kėdę. Pavažinėje po Klaipėdos parduotuves visiškai nusivylėm mūsų prekybininkais. Arba neturi nieko padoraus, arba visiškai nerealios kainos (na tikrai gera kėdė kainavo 4500 litų), arba reikia laukti kėdės 2-3 mėnesius, bet ir tuo atveju kaina už gerą kėdę viršijo 2000 litų. Ruošiausi vykti i Vilnių ir nusprendžiau paieškoti kėdės Vilniuje. Palandžiojęs po baldų pardavėjų tinklapius išsirinkau 3 parduotuves kurias reikia aplankyti. Nuvykes į Vilnių pirmoje eilėje ir ėmiausi šios užduoties. Dėja pirmos dvi aplankytos parduotuvės visiškai nuvylė, nors tinklapiuose ir buvo žadama, kad viską turi sandėliuose, bet realybėje viskas pasirodė kitaip. Tik terminai buvo truputi mažesni už Klaipėdos 1-2 mėnesiai. I trečia parduotuvę jau ketinau ir nebevažiuoti, bet atlikes visus reikalus Vilniuje atsidūriau beveik šalia Kėdžių centro ir nutariau užsukti. Kėdžių pasirinkimas tikrai nustebino, aptarnavimas tiesiog aukščiausio lygio , kainos visai padorios. Rezultate išvykau iš Vilniaus su tokia kėde kokios ir norėjau.

Džiaugiausi kėde 3 mėnesius, o vieną gražia dieną kėdę ėmė ir sulūžo. iškart prisiminiau pardavėjos pažadus dėl 10 metų garantijos. Laimei buvau išsaugojes čekį ir susirades ju tinklapyje telefona puoliau skambinti. Labai nustebau kai niekas man nieko neprieštaravo, nesiginčijo, gražiai atsiprašė ir net pasiūlė atvežti kėdę i Klaipėda, pasirodo jie jau turi atstovybę ir Klaipėdoje tik tuo metu ten dar neprekiavo kėdėmis. Po kelių dienų atvežė nauja kėde tiesiai i namus, pasiėmė sulūžusia kėdę ir problema buvo išspresta. Daugiau kėdė nebelūžo :).

Dabar tapau nuolatiniu jų pirkėju, na kėdžiu kiekvieną dieną neperku , bet nupirkau ten kėdę dukrai, lauko kėdes ir manau dar ne kartą apsilankysiu Kėdžių centro parduotuvėje. Jei nusprestumėte pasidomėti Kėdžių centro parduotuvę jų tinklapio adresas Kėdžių centras

Post a Comment